WEYOUMASTER
⟩ Share the experience.
ثبت‌نام ورود راهنما سوالات
Loading...

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ

مهران شفیعی

2019-07-05 . سطح: متوسط
فرصت‌های شغلی
+ رصد کن رایگان

بعدی ⟩

اگر شما در حوزه بازاریابی دیجیتال فعالیت دارید و در جستجوی کار هستید، این فرصت شغلی را از دست ندهید. این فرصت شغلی توسط یکی از دوستان در شرکت شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش به اینجانب معرفی شده است و مناسب دیدم که آن را به رصدکنندگان مجموعه فرصت‌های شغلی به اشتراک بگذارم. شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش (شرکت تابعه گروه صنعتی گلرنگ) در صدد جذب نیرو در بخش دیجیتال مارکتینگ است. در صورت تمایل به همکاری لطفا رزومه خود را برای جناب احسان عبدالهی ارسال فرمایید.

منابع  گروه صنعتی گلرنگ  شرکت فرآورده های پروتئینی کوروش  بازاریابی دیجیتال

مجموعه من در ویومستر

فرصت‌های شغلی

این فرصت‌های شغلی یا توسط دوستان من و یا توسط همکاران من در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که من آنها را در این مجموعه همرسایی میکنم. جهت مطلع شدن از آنها این مجموعه را رصد بفرمایید!

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

مدیریت منابع‌انسانی

هدف: افزایش اشتغال، بهبود رضایتمندی از شغل و بهبود مستمر در جذب و نگهداری سرمایه‌های انسانی. در این مجموعه، تجارب و دیدگاه‌های خودم را در رابطه با فرایندهای مدیریت منابع انسانی شامل : جذب و استخدام، جبران خدمات، آموزش و توسعه و جانشین پروری به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

فناوری اطلاعات

من این مجموعه را با هدف کمک در گردش سریعتر دانش فناوری اطلاعات در میان فارسی‌زبانان در سراسر دنیا از سال ۱۳۹۶ ایجاد نموده‌ام. مطالبی که در این مجموعه قرار میدهم عمدتا شامل موارد زیر است: بررسی و تجزیه و تحلیل محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی دنیا بعلاوه فریمورک‌های فرونت‌اند و بک‌اندِ مرتبط با آن زبان‌ها، اطلاع‌رسانی در رابطه با جدیدترین و محبوب‌ترین سیستم‌های پرداخت آنلاین در ایران و سایر کشورها، درس‌های آموزنده از بزرگان فناوری‌اطلاعات و استاپ‌های موفق در ایران و سایر نقاط دنیا.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه
Terms Privacy FAQ Help
Get it on Google Play
About
WEYOUMASTER is a platform to share and sell your valuable experiences
⟩ Read more here
Contacts
To contact us, please use the IT BOOST Australia's contact form by clicking here
Pricing
We can do online advertising and marketing for your collections for just $599/year. Terms and conditions apply.
Conceptualised by IT BOOST Australia