WEYOUMASTER
⟩ Share the experience.
ثبت‌نام ورود راهنما سوالات
Loading...

صداقت و کیفیت در کار به همراه یک وبینار مارکتینگ حرفه‌ای، شما را ثروتمند می‌کند

مهران شفیعی

2019-07-05 . سطح: متوسط
فناوری اطلاعات
+ رصد کن رایگان

بعدی ⟩

من عاشق افرادی هستم که به من چیز جدید یاد میدن. وقتی یک وبینار رایگان تماشا میکنم، سعی میکنم با نوشتن پستی شبیه این دِینم را ادا کنم و سخنران و بیزنسش را معرفی می کنم. به تازگی یک وبینار از راس روفینو را به طور کامل تماشا کردم. این وبینار در مورد نحوه تغییر رویکرد است بطوریکه بتونید ارقام نجومی برای کسب و کار خودتون به ارمغان بیاورید و در عین حال رضایت کامل مشتریان خودتون را هم داشته باشید. امیدوارم با خواندن این نکات، برای کار روزانه خودتان انگیزه بگیرید و در صورتیکه این موارد را می پسندید با دوستان، خانواده و همکارانتان به اشتراک بگذارید:

1. با صداقت و بالاترین کیفیت برای مشتریان خود کار کنید و برای موفقیت آنها تلاش کنید و سعی کنید از این طریق رفاه و پول را برای مشتریان خود به همراه بیاورید. نتیجه ای که پس از انجام کار می گیرید، شبیه آینه ای است که بازتاب تلاش، صداقت و کیفیت کار شماست. اگر با کیفیت و صداقت کار کنید حتما کیفیت و صداقت را در رفتار مشتریان خود خواهید یافت. برای ارایه با کیفیت کار، با کیفیت ترین کتاب های مرتبط را بخوانید و در با کیفیت ترین و موثرترین دوره های آموزشی شرکت کنید.


2. اگر مورد اول را رعایت کرده و با صداقت کامل و بالاترین کیفیت کار خود را ارایه میکنید، خدمات خودرا ارزان نفروشید. سعی کنید به بالاترین قیمتی بفروشید که واقعا خودتان راضی خواهید بود. آیا فکر میکنید تخصص شما ارزش بالایی نداشته یا اینکه مشتریان شما، آن میزان پول را توی حساب بانکی شان ندارند؟ پاسخ اینست که: شما مهارت و دانش خود را نمی فروشید بلکه دارید ارزشی که برای آنها ایجاد میکنید را می فروشید. اگر واقعا مطمن هستید که خدمات و محصولات شما برای مشتریان ارزش بالایی ایجاد میکند باید آنها را به قیمت وااقعی اش بفروشید. برای مثال اگر شما مشاور خانواده هستید و اختلافات یک زن و شوهر را رفع میکنید، این کار ارزش بسیار زیادی دارد چون شما قرار است برای آن زوج آرامش روانی و خوشحالی را به ارمغان بیاورید که این موضوع با تومان یا دلار قابل سنجش نیست. 


3. حالا برای اینکه خدمات یا محصولات خود را بفروشید باید از بُرّنده ترین ابزار بازاریابی استفاده کنید: وبینار مارکتینگ. برگزاری یک وبینار به مراتب از سایر مسیرهای دیجیتال مارکتینگ موثرتر است. کاری که باید انجام دهید اینست: اول توی کانال های معروف شبکه های مجازی مثلا کانال های تلگرام تبلیغ میکنید، دوم صفحه ثبت نام را روی سایتان ایجاد میکنید که افراد از طریقش بتونند توی وبینار شما ثبت نام کنند،  سوم ثبت نامی ها، وبینار شما را تماشا میکنند و با شما قرار ملاقاتی را تنظیم میکنند که درصدی از این افراد همواره خدمات یا محصولات شما را حتما خریداری خواهند کرد.


من این نکات را از وبینار ۴۵ دقیقه‌ای روی سایت راس روفیینو استخراج کردم. اگر برای شما مفید بوده و این متن تونسته در زمان کوتاه شما را با اصلی ترین مواردی که برای موفقیت در کار نیاز دارید، آشنا کنه پس لطفا آن را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید.

منابع  راس روفیینو

مجموعه من در ویومستر

فرصت‌های شغلی

این فرصت‌های شغلی یا توسط دوستان من و یا توسط همکاران من در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که من آنها را در این مجموعه همرسایی میکنم. جهت مطلع شدن از آنها این مجموعه را رصد بفرمایید!

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

مدیریت منابع‌انسانی

هدف: افزایش اشتغال، بهبود رضایتمندی از شغل و بهبود مستمر در جذب و نگهداری سرمایه‌های انسانی. در این مجموعه، تجارب و دیدگاه‌های خودم را در رابطه با فرایندهای مدیریت منابع انسانی شامل : جذب و استخدام، جبران خدمات، آموزش و توسعه و جانشین پروری به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

فناوری اطلاعات

من این مجموعه را با هدف کمک در گردش سریعتر دانش فناوری اطلاعات در میان فارسی‌زبانان در سراسر دنیا از سال ۱۳۹۶ ایجاد نموده‌ام. مطالبی که در این مجموعه قرار میدهم عمدتا شامل موارد زیر است: بررسی و تجزیه و تحلیل محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی دنیا بعلاوه فریمورک‌های فرونت‌اند و بک‌اندِ مرتبط با آن زبان‌ها، اطلاع‌رسانی در رابطه با جدیدترین و محبوب‌ترین سیستم‌های پرداخت آنلاین در ایران و سایر کشورها، درس‌های آموزنده از بزرگان فناوری‌اطلاعات و استاپ‌های موفق در ایران و سایر نقاط دنیا.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه
Terms Privacy FAQ Help
Get it on Google Play
About
WEYOUMASTER is a platform to share and sell your valuable experiences
⟩ Read more here
Contacts
To contact us, please use the IT BOOST Australia's contact form by clicking here
Pricing
We can do online advertising and marketing for your collections for just $599/year. Terms and conditions apply.
Conceptualised by IT BOOST Australia