WEYOUMASTER
⟩ Share the experience.
ثبت‌نام ورود راهنما سوالات
Loading...

قانون ۲ مرحله‌ای برای شروع و رشد کسب و کار شما

مهران شفیعی

2019-07-05 . سطح: متوسط
فناوری اطلاعات
+ رصد کن رایگان

بعدی ⟩

در روز جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ یا ۲۲ مارس ۲۰۱۹، هنگامیکه آقای جرمن را در ملبورن ملاقات کردم، او از من پرسید که مهران، اگر من قرار باشه که کسب و کار خودم را شروع کنم اولین سوالی که باید از خودم بپرسم چی باید باشه؟ منم بدون برو برگرد بهش گفتم اول باید از خودت بپرسی که چقدر توی بیزنست دوام میاری اگر نتونی که پول درست و درمونی در بیاری. در واقع باید بفهمی که میزان آستانه مقاومت مالی تو چه میزان است.


بعدش باخودم فکر کردم که بهتره تا تجربه خودم را در رابطه با راه اندازی و رشد کسب و کار با سایر دوستان فارسی زبان در سراسر دنیا مخصوصا دوستانم در استرالیا به اشتراک بگذارم. اگرچه آستانه مقاومت مالی معیار خوبی است برای شناسایی اینکه آیا شما به کاری که میکنید علاقه دارید یا خیر، اما برای موفقیت و رشد کسب و کار شما کافی نیست. به همین دلیل، من اعتقاد دارم شما به سادگی و با کمترین هزینه میتونید در بیزنس خودتان موفق شوید اگر:

۱- مرحله اول: کسب و کاری را شروع کنید که در آن مهارت دارید. چه بهتر اگر به آن کار علاقه هم داشته باشید. اما برای رشد و موفقیت باید مداما ابتکار بخرج دهید، موثر و مفید کار کنید، روندها و جدیدترین های کارتان را بشناسید و به صورت مدام آموزش ببینید و آموزش های خود و تجربیات خود را مستند کنید.


۲- مرحله دوم: برای بیزنس خودتان، وبسایت خوب راه اندازی کنید و برایش امکان SEO یا سئو یا بعبارتی بهینه سازی موتورهای جستجوگر را فعال کنید. البته برای سئو میتونید از یک شرکت حرفه ای مثله شرکت ما (IT BOOST Australia) در این رابطه کمک بگیرید تا زیرساخت سایت شما را برای سئو متناسب با استانداردهای جهانی تهیه کند. سپس، مدام سایت خود را بهبود دهید و تجربه های کاری خود را از طریق سایت به اشتراک بگذارید و مشتریانی که به سایت شما می آیند را ازشون مراقب ویژه بعمل آورید. شما باید اینکار را حداقل برای یکسال انجام دهید.


آخرین موضوعی که باید عرض کنم اینست که بر اساس تجربه بنده، تبلیغات در سوشیال مدیا یا شبکه های مجازی آنقدری که فکر میکنید موثر نیست. یا حداقل به مراتب اثربخشی اش در مقایسه با مشتریانی که از طریق اینترنت به صورت خودجوش سایت شما را پیدا میکنند کمتر است. وقتی شما مطلبی را در شبکه مجازی به اشتراک می گذارید به مرور زمان فراموش میشود و از یاد میرود و خیلی سخت مشتریان شما آن مطلب را پیدا خواهند کرد. اما، مطالبی که روی سایت خود به اشتراک می گذارید تا سالیان سال روی اینترنت وجود خواهد داشت و توسط مشتریان مورد مطالعه قرار میگیرند. افرادی که شما را روی اینترنت از طریق سئوی خوب پیدا میکنند، صفحات بیشتری از سایت شما را می بینند، خدمات شما را واقعا مطالعه میکنند و با شما همان روز تماس میگیرند یا اینکه شما را در آینده بخاطر خواهند سپرد.

همین امروز برای یک سایت شکیل و همچنین یک سئوی خوب اقدام کنید:: itboost.com.au

مجموعه من در ویومستر

فرصت‌های شغلی

این فرصت‌های شغلی یا توسط دوستان من و یا توسط همکاران من در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است که من آنها را در این مجموعه همرسایی میکنم. جهت مطلع شدن از آنها این مجموعه را رصد بفرمایید!

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

مدیریت منابع‌انسانی

هدف: افزایش اشتغال، بهبود رضایتمندی از شغل و بهبود مستمر در جذب و نگهداری سرمایه‌های انسانی. در این مجموعه، تجارب و دیدگاه‌های خودم را در رابطه با فرایندهای مدیریت منابع انسانی شامل : جذب و استخدام، جبران خدمات، آموزش و توسعه و جانشین پروری به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه

مجموعه من در ویومستر

فناوری اطلاعات

من این مجموعه را با هدف کمک در گردش سریعتر دانش فناوری اطلاعات در میان فارسی‌زبانان در سراسر دنیا از سال ۱۳۹۶ ایجاد نموده‌ام. مطالبی که در این مجموعه قرار میدهم عمدتا شامل موارد زیر است: بررسی و تجزیه و تحلیل محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی دنیا بعلاوه فریمورک‌های فرونت‌اند و بک‌اندِ مرتبط با آن زبان‌ها، اطلاع‌رسانی در رابطه با جدیدترین و محبوب‌ترین سیستم‌های پرداخت آنلاین در ایران و سایر کشورها، درس‌های آموزنده از بزرگان فناوری‌اطلاعات و استاپ‌های موفق در ایران و سایر نقاط دنیا.

آخرین بروزرسانی اخیرا

⟩ نمایش مجموعه
Terms Privacy FAQ Help
Get it on Google Play
About
WEYOUMASTER is a platform to share and sell your valuable experiences
⟩ Read more here
Contacts
To contact us, please use the IT BOOST Australia's contact form by clicking here
Pricing
We can do online advertising and marketing for your collections for just $599/year. Terms and conditions apply.
Conceptualised by IT BOOST Australia